chammied ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی

chammied: ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی اصفهان ابراهیمی جلسه کارگروه آسیب‌های اجتماعی دراردستان

گت بلاگز کرمانشاه دفاتر تسهیل گری گامی جهت ارتقا کیفیت زندگی در بافت فرسوده

مدیرعامل شرکت بهسازی و نوسازی شهر کرمانشاه گفت: دفاتر تسهیل گری با رویکرد مسکن محوری در کرمانشاه راه اندازی می شود.

دفاتر تسهیل گری گامی جهت ارتقا کیفیت زندگی در بافت فرسوده

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛علیرضا وزیری گفت: کرمانشاه دارای یک هزار و 228 هکتار بافت فرسوده است این رقم سکونتگاه های غیررسمی و مناطق حاشیه نشین را نیز در بر می گیرد که ایجاد دفاتر تسهیل گری با همکاری مردمی در نوسازی بافت فرسوده تاثیرگذار است.
وی اظهار کرد: در گزینش مناطق جهت ایجاد دفاتر تسهیل گری باید نهایت دقت را بعمل آورد تا بعد از مدتی مجبور به جمع آوری آنها نشویم آیا که شهر کرمانشاه از نظر مختصات و مقوله اقتصاد با دیگر کلانشهرها اندکی تفاوت دارد و در این زمینه باید حساسیت بیشتری به خرج داد.
وی با بیان اینکه راه اندازی دفاتر تسهیل گری در کرمانشاه در مرحله فراخوان به سر می برد، افزود: به دنبال مشورت های صورت گرفته هم اکنون مشاوری جهت انجام مطالعات به منظور راه اندازی نخستین دفاتر تسهیل گری در کرمانشاه گزینش شده است است.
وزیری افزود: به علت بعضی پرسشها مالی و اداری، ایجاد این دفاتر با تاخیر مواجه شد که چنین مشکلاتی تنها به کرمانشاه تخصیص داده شده است ندارد بلکه چند کلانشهر دیگر را نیز درگیر کرده است.
بازسازی، زیاد کردن ضریب ایمنی حیات، ارتقا کیفیت سیما و منظر شهری و در مجموع ارتقا کیفیت زندگی در بافت فرسوده با مشورت اهالی بافت از جمله اهداف راه اندازی دفاتر تسهیل گری است .
از جمعیت 2 میلیون نفری استان کرمانشاه حدود یک میلیون نفر در شهر کرمانشاه سکونت دارند.
انتهای پیام/ز

عبارات مهم : زندگی

واژه های کلیدی: زندگی | اندازی | کرمانشاه | کرمانشاه | تسهیل گری | مسکن محوری | بهسازی و نوسازی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog