chammied ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی

chammied: ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی اصفهان ابراهیمی جلسه کارگروه آسیب‌های اجتماعی دراردستان

گت بلاگز ورزشی کل فوتبال کشور عزیزمان ایران دست دلال ها افتاده است/ اعتصاب بازیکنان در لیگ ما مرسوم است ، کربکندی

سرمربی پیشین تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: کل امور فوتبال کشور عزیزمان ایران دست دلال ها افتاده و آن ها جهت زیاد کردن پورسانت خود قیمت بازیکنان را اوج می ب

کل فوتبال کشور عزیزمان ایران دست دلال ها افتاده است/ اعتصاب بازیکنان در لیگ ما مرسوم است ، کربکندی

رسول کربکندی در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،درباره برتری تیم ملی فوتبال جوانان کشور عزیزمان ایران برابر کاستاریکا در مسابقه های جام جهانی جوانان بیان کرد: جوانان ما وقت دارند تا با حضور در چنین مسابقه هایی با تیم ها و بازیکنان بزرگ تنه به تنه شوند. بازی کشور عزیزمان ایران و کاستاریکا را ندیدم ولی شنیده ام که شاگردان امیرحسین پیروانی نمایش چندان خوبی نداشتند. این جوانان آینده سازان فوتبال کشور عزیزمان ایران هستند و باید به آن ها امکانات و بها بدهیم تا در سال های آتی از آن ها به عالی ترین شکل استفاده کنیم.

عبارات مهم : ایران
وی افزود: نباید تنها چهار روز پیش از دیدارهای رسمی، بازیکنان را دور هم جمع کرده و بلافاصله بعد از آخر مسابقه ها، آن ها را رها کنیم. روند استعدادیابی و آماده سازی جوانان باید در طول سال استمرار داشته باشد تا آن ها به بلوغ تکنیکی و تاکتیکی برسند.

کربکندی در مورد فعالیت تیم های لیگ برتری در فصل نقل و انتقالات گفت: فصل نقل و انتقالات عالی ترین وقت است تا تیم ها نقاط ضعف خود را برطرف کنند. البته بعضی تیم ها به علت بدهی های مالی نمی توانند با بازیکنان خارجی قرارداد ببندند. متاسفانه پرسشها اقتصادی باعث شده است تا زیاد کلوب های ما نتوانند بازیکنان مطرحی را جذب کنند. در کل در لیگ کشور عزیزمان ایران درآمدزایی معنایی ندارد.

وی ادامه داد: اعتصاب تمرینات در فوتبال ما به امری مرسوم تبدیل شده است و هر روز شاهد هستیم که بازیکنان به علت پرداخت نشدن مطالبات خود، از حضور در تمرینات خودداری می کنند. با وجود تمام این پرسشها بعضی تیم ها در روزهای اخیر دنبال برطرف نقاط ضعفشان هستند. در این میان تیم هایی که در مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند باید بازیکنان حرفه ای و باکیفیت تری جذب کنند. به هر حال نقل و انتقالات در تعیین اوضاع تیم ها در طول فصل تاثیرگذار هست.

سرمربی سابق تیم های ذوب آهن و راه آهن درمورد دیدار آتی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر ازبکستان، گفت: تقابل های کشور عزیزمان ایران و ازبکستان هر لحظه حساسیت دارد چراکه سبک بازی ملی پوشان کشورمان با این تیم همخوانی ندارد. با این وجود می توانیم با استفاده از حمایت تماشاگران و ارائه نمایشی منطقی، این حریف را شکست دهیم و افزایش خود به جام جهانی را قطعی کنیم.

کربکندی راجع به نقش دلال ها در زیاد کردن قیمت بازیکنان بیان کرد: کل فوتبال ما دست دلال ها افتاده است و آن ها نقش تعیین کننده ای در زیاد کردن قیمت بازیکنان و مربیان دارند. هراندازه قیمت بازیکنان بالاتر برود، پورسانت دلال ها هم زیاد می شود و به همین علت آن ها جهت درآمدزایی، مبلغ قراردادها را زیاد کردن می دهند.

وی درپاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به سطح فوتبال کشور عزیزمان ایران قیمت واقعی بازیکنان چه مقدار هست، تصریح کرد: رقم خاصی را اعلام نمی کنم ولی با توجه به اوضاع اقتصادی کشور و سطح فوتبالمان، قیمت بازیکنان بالاست که البته این مبالغ کاذب هست. عالی ترین و شاخص ترین بازیکنان فوتبال کشور عزیزمان ایران باید بین یک تا یک میلیارد و 200 میلیون قرارداد ببندند ولی می بینیم که بحث یک میلیارد و 800 میلیون تا 2 میلیارد مطرح می شود.

کربکندی راجع به اینکه آیا در فوتبال کشور عزیزمان ایران مربیان خارجی بازدهی بیشتری دارند یا مربیان داخلی، توضیح داد: این امر به کیفیت مربیان بستگی دارد. البته مزیتی که مربی خارجی نسبت به مربی ایرانی دارد اینست که تمام خواسته های وی از سوی مدیران کلوب ها برآورده می شود ولی مربیان ایرانی در هر حالتی باید با کمبودها بسازند.

وی درمورد فرآیند حضور بازیکنان خارجی در فوتبال کشور عزیزمان ایران بیان کرد: موضوعی که در مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا جهت نمایندگان کشورمان منجر به دردسر می شود، به حضور ستارگان نامدار دنیا فوتبال در ترکیب حریفان بازمی گردد. سطح فوتبال قطر و امارات به هیچ وجه بالاتر از ما نیست ولی بازیکنان نامدار باعث تمایز نمایندگان این کشورها نسبت به تیم های ایرانی می شوند.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | جوانان | فوتبال | مسابقه | بازیکنان | نقل و انتقالات | روسل کربکندی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog