chammied ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی

chammied: ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی اصفهان ابراهیمی جلسه کارگروه آسیب‌های اجتماعی دراردستان

گت بلاگز فرهنگی هنری آثار نادیده مخازن از امروز در کاخ نیاوران به‌ نمایش در آمد

تعدادی آثار موزه‌ای تازه که تا‌کنون در معرض دید قرار نداشتند، از مخازن خارج و در موزه جهان‌نمای کاخ نیاوران به‌ نمایش گذاشته شد.

آثار نادیده مخازن از امروز در کاخ نیاوران به‌ نمایش در آمد

به گزارش حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران؛ موزه دنیا نما، در پی برگزاری نمایشگاه «نادیده ها از مخازن» با محتوای نمایش آثار شاخص بازیگران و صورت های معروف به صورت دوره ای، چهار تابلو از بازیگران و صورت های معروف معاصر داخلی و خارجی را از امروز ۱۹ اردیبهشت ۹۶ در معرض دید قرار می دهد.

عبارات مهم : خارجی
مسعود عربشاهی، حسین زنده رودی، ناصر اویسی و الکساندر کالدر هنرمندانی هستند که آثارشان از مخزن خارج شده است و به نمایش عموم درآمده است.

موزه دنیا نما آثار بسیار نفیس و متنوعی از تمدن های چندهزارساله تا هنرهای مدرن و کلکسیونی از آثار هنری اهدایی یا خریداری شده است ایرانی و خارجی در دوران پهلوی را با دو معیار تنوع و نفاست آثار هنری و همچنین گستره زمانی خلق آن ها در خود جای داده است.

در این موزه آفرینه هایی که هزاران سال با یکدیگر اختلاف سن دارند از تمدن های تاریخی سیلک، موشیکا، حاشیه نیل و خاور دور، در کنار آثاری از نام آوران هنر معاصر دنیا همچون آمادئو مودیلیانی، پابلو پیکاسو، پل گوگن، کامیل پیسارو، لوئی والتا و ادگار دگا، و از پیشگامان هنر نوگرای کشور عزیزمان ایران همچون حسین زنده رودی، پرویز تناولی، بهمن محصص، پرویز کلانتری، مسعود عربشاهی و سهراب سپهری در معرض دید قرار دارند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: خارجی | نمایش | تاریخی | نمایشگاه | مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران | موزه جهان‌نما | حسین زنده‌رودی | ناصر اویسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog