chammied ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی

chammied: ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی اصفهان ابراهیمی جلسه کارگروه آسیب‌های اجتماعی دراردستان

گت بلاگز اقتصادی سرمایه در گردش کافی، بسترساز رونق تولید

وکیلی گفت: جدیت در تأمین منابع مالی بخصوص آنچه که در بودجه مشخص شده، باید در الویت قرار گیرد، این درحالی است که بخش دولتی و شخصی به خاطر مطالبات سنگین از نه

سرمایه در گردش کافی، بسترساز رونق تولید

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، مهمترین مساله اقتصادی که در دولت آینده باید به آن توجه خاص شود عنوان تورم و کنترل آن است که سالیان سال، زندگی مردم را تحت تأثیر خود قرار داده است.
حسین وکیلی کارشناس اقتصادی در گفتگو با خبرنگار اقتصاد و انرژی با اشاره به پرسشها اقتصادی که دولت آینده باید آنها را در الویت قرار دهد، گفت: باتوجه به چهارچوب بودجه ۹۶ و برنامه ششم توسعه در طی این چهارسال به تعهداتی اعم از هزینه های مادی و عمرانی و همچنین دیون سنواتی که در دولت تجمیع شده، برمی گردد.

عبارات مهم : انرژی

وی اظهارداشت: جدیت در تأمین منابع مالی بخصوص آنچه که در بودجه مشخص شده، باید در الویت قرار گیرد، این درحالی است که بخش دولتی و شخصی به خاطر مطالبات سنگین از نهاد دولتی تغذیه می شوند.
وی با اشاره به سرمایه در گردش کافی برخی شرکتها که فعالیت خودشان را از محل وصول دریافت می کنند، خبر داد و گفت: این شرکت ها یا کارخانجات نمی توانند بازپرداخت دیون و بدهی خود را به بانک ها بپردازند آیا که معوقات بانک ها بالارفته و دولت الویت بازپرداخت بدهی را به شرکت ها و پیمانکاران در بخش شخصی نداده و نتوانسته معوقات خود را به بانک ها بپردازد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انرژی | اقتصادی | اقتصاد | مشکلات اقتصادی | الویت دولت بهدی | تامین مالی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog