chammied ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی

chammied: ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی اصفهان ابراهیمی جلسه کارگروه آسیب‌های اجتماعی دراردستان

گت بلاگز اصفهان ۷ هزار و ۳۶۷ ماموریت فوریت‌های پزشکی در شهرستان فلاورجان

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فلاورجان گفت: اورژانس پیش‌بیمارستانی این شهرستان در سال گذشته ۷ هزار و ۳۶۷ ماموریت را انجام داد.

۷ هزار و ۳۶۷ ماموریت فوریت‌های پزشکی در شهرستان فلاورجان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،علیرضا شفیعی اظهار کرد: تکنسین های اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان فلاورجان در سال ۹۵ به ۷ هزار و ۳۶۷ ماموریت مشمول بر ۴ هزار و ۳۲۳ ماموریت غیرتصادفی و ۳هزار و ۴۴ ماموریت تصادفی اعزام شدند.

عبارات مهم : حوادث
وی با اشاره به زیاد کردن ۱۷ درصدی ماموریت های این شهرستان در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴، افزود: در این مدت، ۳هزار و ۲۰۹ نفر در حوادث غیرتصادفی بعد از بهره مند شدن از خدمات فوریت های پزشکی شهرستان فلاورجان، به وسیله آمبولانس به بیمارستان انتقال یافته و ۶۴۸ نفر به صورت سرپایی با تلاش تکنسین های اورژانس ۱۱۵ در محل اتفاق درمان شدند.

مسئول امور پایگاه های فوریت های پزشکی شهرستان فلاورجان تصریح کرد: از مجموع ماموریت های تصادفی نیز ۲ هزار و ۵۹۵ مورد منجر به خوابیدن در بیمارستان و ۱۵۷ مورد به صورت سرپایی در محل اتفاق درمان شدند.

شفیعی با اشاره به نوسازی ناوگان حمل و نقل در پایگاه های اورژانس ۱۱۵ شهرستان فلاورجان در سال گذشته، خاطرنشان کرد: تعمیر و بازسازی پایگاه بهاران و انتقال پایگاه جوجیل قهدریجان از کانکس به ساختمانِ پایگاه، از جمله کارها عمرانی فوریت های پزشکی این شهرستان در سال ۹۵ بود.

۷ هزار و ۳۶۷ ماموریت فوریت‌های پزشکی در شهرستان فلاورجان

وی به وقوع ۲۷ اتفاق خاص اورژانسی در شهرستان فلاورجان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت، یک هزار و ۱۸ نفر- ساعت آموزش تخصصی خاص پرسنل ۱۱۵ فلاورجان برگزار شد و ۸۳۴ نفر از گروه های هدفِ شهرستان تحت آموزش های طرح بها قرار گرفتند.

مسئول امور پایگاه های فوریت های پزشکی شهرستان فلاورجان ادامه داد: اورژانس پیش بیمارستانی این شهرستان با برخورداری از ۳ پایگاه شهری، یک اتاق فرمان و ۲۶ نفر پرسنل به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات درمانی به مصدومان حوادث و بیماران اورژانسی است.مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فلاورجان گفت: اورژانس پیش‌بیمارستانی این شهرستان در سال گذشته ۷ هزار و ۳۶۷ ماموریت را انجام داد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: حوادث | پزشکی | اورژانس | اصفهان | ماموریت اورژانس | فلاورجان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog