chammied ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی

chammied: ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی اصفهان ابراهیمی جلسه کارگروه آسیب‌های اجتماعی دراردستان

گت بلاگز اخبار بین الملل مرسی درصدد آموزش ارتش آزاد سوریه در مصر بود / مشاور سیسی

مشاور مدیر جمهوری مصر در امور نظامی از اطلاعات مهمی در مورد طرح‌های اخوان المسلمین جهت آموزش نیروهای ارتش آزاد سوریه در دوره ریاست محمد مرسی پرده برداشت. 

مرسی درصدد آموزش ارتش آزاد سوریه در مصر بود / مشاور سیسی

مشاور سیسی: مرسی درصدد آموزش ارتش آزاد سوریه در مصر بود

عبارات مهم : آموزش

مشاور مدیر جمهوری مصر در امور نظامی از اطلاعات مهمی در مورد طرح های اخوان المسلمین جهت آموزش نیروهای ارتش آزاد سوریه در دوره ریاست محمد مرسی پرده برداشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از الیوم السابع، عبدالمنعم التراس، مشاور مدیر جمهوری مصر در امور نظامی خاطرنشان کرد، فرماندهان ارتش مصر و شورای نظامی شش بار در آن وقت با محمد مرسی، مدیر جمهوری برکنار شده است مصر دیدار کردند و به وی یک چشم انداز استراتژیک را جهت آرام کردن مواضع در سوریه پیشنهاد دادند ولی وی تا روز ۲۶ ژوئن واکنشی نداشت و تنها گفت که تشکیلات بین المللی اخوان المسلمین در قطر نشستی داشته و تصمیم گرفته است از ارتش آزاد سوریه حمایت مالی کند و نیروهای ارتش آزاد سوریه در مصر آموزش خواهند دید.

مرسی درصدد آموزش ارتش آزاد سوریه در مصر بود / مشاور سیسی

وی تصریح کرد، ارتش به دنبال این بود که محمد مرسی در پیشبرد کشور و خارج کردن آن از بحران موفق عمل کند، ولی اختلافاتی میان ریاست جمهوری و ارتش ایجاد شد که نخستین این اختلافات طرحی جهت اسکان ۱۲ هزار فلسطینی در سیناء بود.

این مقام مصری تصریح کرد، عبدالفتاح سیسی، وزیر دفاع وقت مصر در آن هنگام هشداری به مرسی قبل از بازداشت وی داد که علت آن دور کردن مصر از فساد و فتنه بود.

واژه های کلیدی: آموزش | سوریه | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog