chammied ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی

chammied: ازدواج اصفهان دستگاه آسیب های اجتماعی اصفهان ابراهیمی جلسه کارگروه آسیب‌های اجتماعی دراردستان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی حتی ایرانی! , ورود فرش دستباف ممنوع

رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف با اشاره به ممنوعیت سفت و سخت واردات فرش‌های دستباف ایران، گفت: حتی واردات فرش‌های دستباف ایرانی که بدون جواز صادرات از کشور خ

حتی ایرانی! , ورود فرش دستباف ممنوع

ورود فرش دستباف ممنوع؛ حتی ایرانی!

عبارات مهم : ایران

رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف با اشاره به ممنوعیت سفت و سخت واردات فرش های دستباف ایران، گفت: حتی واردات فرش های دستباف ایرانی که بدون جواز صادرات از کشور خارج شده است اند به داخل ممنوع هست.

مجتبی عراقچی در گفت وگو با ایسنا، با بیان این که کشور عزیزمان ایران خود یک تولیدکننده منطقه فرش های دستی هست، اظهار کرد: ورود هرگونه فرش دستی به بازار داخلی توجیه پذیر نیست و ممنوعیت های سفت و سخت قانونی جهت آن وجود دارد.

وی اضافه کرد: حتی پیش از این فرش هایی که از جهت بازارهای خارجی فرستاده می شد و بعد از مدتی به فروش نمی رفت و قصد بازگرداندن آنها به کشور وجود داشت، این ممنوعیت جهت آنها اعمال می شد و گمرک از ورود فرش ها جلوگیری می کرد یا ترخیص آنها را منوط به پرداخت تعرفه های اوج کرده بود.

حتی ایرانی! , ورود فرش دستباف ممنوع

رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف در خصوص مشورت های انجام شده است با گمرک، اظهار کرد: با توافق صورت گرفته، قرار شد فرش های دستبافی که از گمرک جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران صادر شدند و جواز رسمی داشتند بتوانند به داخل بازگردند که فقط فرش هایی که بعد از انقلاب صادر شدند را مشمول بر می شود و همچنان فرش هایی که پیش از انقلاب از مرزها خارج شده است اند امکان ورود ندارند.

به گزارش ایسنا، این بیانات در حالی است که وزارت صنعت، معدن و تجارت در گزارش های تحلیلی خود از امار تجارت کشور عزیزمان ایران را، بدون تفکیک آمار واردات فرش و صنایع دستی را اعلامی می کند و نمی توان به دسته بندی دقیقی از موارد وارداتی رسید. با وجود آنکه کشور عزیزمان ایران خود یکی از مراجع مهم تولید صنایع دستی و فرش دستباف هست، به نظر می رسد که باید آمار مربوط تجارت این دسته از محصولات به خصوص آمار مربوط به واردات با حساسیت زیاد و قابل رصدی ارائه شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف با اشاره به ممنوعیت سفت و سخت واردات فرش‌های دستباف ایران، گفت: حتی واردات فرش‌های دستباف ایرانی که بدون جواز صادرات از کشور خ

واژه های کلیدی: ایران | تجارت | ممنوع | ایرانی | ایرانی | واردات | ممنوعیت | وارداتی | صنایع دستی | فرش های دستباف

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog